Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Text
ta: உரை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: About
ta: பற்றி
