Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: content
te: విషయం

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: About
te: గురించి
