Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: content
th: เนื้อหา

en: Link
th: ลิงค์

en: Text
th: ข้อความ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: About
th: เกี่ยวกับ
