Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: content
tr: içerik

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Text
tr: Metin

en: Custom
tr: Özel

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: About
tr: Hakkında
