Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: content
ug: مەزمۇن

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Text
ug: تېكىست

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: About
ug: ھەققىدە
