Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: content
uk: матеріал

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Text
uk: Текст

en: Custom
uk: Власний

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Headline
uk: Заголовок

en: Paragraph
uk: Абзац

en: About
uk: Про модуль

en: Image position
uk: Позиція зображення

en: Paragraphs
uk: Абзаци
