Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: content
vi: nội dung

en: Link
vi: Liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: Text
vi: Văn bản

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: About
vi: Giới thiệu

en: Image position
vi: Vị trí ảnh
