Paragraph Types (8.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Header
de: Kopfzeile

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Counter
de: Zähler

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: About
de: Über
