Paragraph Types (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Header
fr: Entête

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Counter
fr: Compteur

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Team
fr: Equipe

en: About
fr: À propos

en: Linked Image
fr: Image liée
