Paragraph Types (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Counter
hr: Brojač

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: About
hr: Opis

en: Team Member
hr: Član skupine
