Paragraph Types (8.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Header
it: Intestazione

en: Custom
it: Personalizzato

en: Counter
it: Contatore

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: About
it: Informazioni
