Paragraph Types (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Header
nl: Kop

en: Custom
nl: Aangepast

en: Counter
nl: Teller

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Team
nl: Ploeg

en: About
nl: Over
