Paragraph Types (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Header
pl: Nagłówek

en: Custom
pl: Własne

en: Counter
pl: Licznik

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Team
pl: Zespół

en: About
pl: O stronie
