Paragraph Types (8.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Header
az: Başlıq

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Counter
az: Sayğac

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: About
az: Haqqında
