Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: content
ca: contingut

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: About
ca: Detalls
