Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: content
es: contenido

en: Link
es: Enlace

en: Image
es: Imagen

en: Text
es: Texto

en: Custom
es: Personalizado

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Headline
es: Titular

en: Paragraph
es: Párrafo

en: About
es: Acerca de

en: Linked Image
es: Imagen vinculada
