Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: content
gl: contido

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Text
gl: Texto

en: Custom
gl: Personalizado

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: About
gl: Información
