Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: content
hi: अंतर्वस्तु

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: Text
hi: लेख

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: About
hi: के बारे में
