Paragraph Types (8.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Header
ja: ヘッダー

en: Custom
ja: カスタム

en: Counter
ja: カウンター

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: About
ja: アバウト
