Paragraph Types (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: content
pt: conteúdos

en: Link
pt: Ligação

en: Image
pt: Imagem

en: Text
pt: Texto

en: Custom
pt: Personalizado

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Headline
pt: Título

en: Paragraph
pt: Parágrafo

en: About
pt: Sobre

en: Image position
pt: Posição da imagem

en: Starting page
pt: Página Inicial
