Paragraph Types (8.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Custom
uk: Власний

en: Counter
uk: Лічильник

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Team
uk: Команда

en: About
uk: Про модуль
