Paragraph View Mode (3.1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: Widget settings
sk: Widget nastavenia

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Manage display
sk: Spravovať zobrazenie

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
