Paragraph View Mode (3.1.4) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: Widget settings
cs: Nastavení widgetu

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Manage display
cs: Správa zobrazení

en: View mode
cs: Režim zobrazení
