Paragraph View Mode (3.1.5) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Default
vi: Mặc định

en: Widget settings
vi: Các thiết lập widget

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Manage display
vi: Quản lý hiển thị

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
