Paragraph View Mode (3.2.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Widget settings
be: Наладкі віджэту

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Manage display
be: Кіраваць паказам

en: View mode
be: Лад выгляду
