Paragraph View Mode (3.2.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Default
it: Predefinito

en: Widget settings
it: Impostazioni widget

en: Default value
it: Valore predefinito

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: Manage display
it: Gestione visualizzazione

en: View mode
it: Modo di visualizzazione

en: Paragraphs
it: Paragrafi
