Paragraph View Mode (3.2.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Widget settings
pl: Ustawienia kontrolki

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Manage display
pl: Zarządzaj wyświetlaniem

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Paragraphs
pl: Akapity
