Paragraph View Mode (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Manage display
ja: 表示管理

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
