Paragraph View Mode (8.x-1.5) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: Widget settings
fi: Widgettien asetukset

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Manage display
fi: Ylläpidä näkymää

en: View mode
fi: Näyttötila
