Paragraph View Mode (8.x-1.6) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Manage display
et: Kuva haldus

en: View mode
et: Kuvarežiim
