Paragraph View Mode (8.x-1.6) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Widget settings
hu: Felületi elem beállítások

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Manage display
hu: Megjelenés beállítása

en: View mode
hu: Nézetmód
