Paragraphs (8.x-1.11) - en to gl translation catalogue (78 entries)

en: Images
gl: Imaxes

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Closed
gl: Pechada

en: List
gl: Lista

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Summary
gl: Resumo

en: Open
gl: Aberta

en: Icon
gl: Icona

en: View
gl: Ver

en: Text
gl: Texto

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Revisions
gl: Revisión

en: Authored by
gl: Creado por

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: French
gl: Francés

en: Select list
gl: Lista de selección

en: Revert
gl: Volver

en: Buttons
gl: Botóns

en: Revision
gl: Revisión

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Changed
gl: Cambiado

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Plugins
gl: Complementos

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Restore
gl: Restaurar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: German
gl: Alemán

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: About
gl: Información

en: Add @type
gl: Engadir @type

en: Behavior settings
gl: Axustes de comportamento

en: Collapse all
gl: Contraer todo

en: Add mode
gl: Engadir modo

en: Uses
gl: Usos

en: Parent ID
gl: ID do pai

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: Title: @title
gl: Título: @title

en: - All -
gl: - Todo -

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: Revision log message
gl: Mensaxe do historial de revisións

en: Collapse
gl: Pregar

en: all languages
gl: todos os idiomas

en: Weight for row @number
gl: Peso para la fila @number

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.

en: Default translation
gl: Tradución por defecto

en: Revision user
gl: Usuario da revisión

en: Save and manage fields
gl: Gardar e xestionar campos

en: The time that the current revision was created.
gl: Momento no que a revisión actual foi creada.

en: The user ID of the author of the current revision.
gl: O ID do usuario autor da revisión actual.

en: Paragraphs types
gl: Tipos de parágrafos

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: Add @title
gl: Engadir @title

en: No @title added yet.
gl: Aínda non se engadiu ningún @title.

en:  to %type
gl:  a %type

en: to %type
gl: a %type
