Paragraphs (8.x-1.14) - en to si translation catalogue (18 entries)

en: Images
si: රූප

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Closed
si: වසාඇත

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
