Paragraphs (8.x-1.16) - en to sl translation catalogue (32 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Closed
sl: Zaprto

en: List
sl: Seznam

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Summary
sl: Povzetek

en: Open
sl: Odprto

en: View
sl: Prikaži

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: Revisions
sl: Različice

en: Authored by
sl: Avtor

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: French
sl: Francoščina

en: Revert
sl: Povrni

en: Revision
sl: različice

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
