Paragraphs (8.x-1.20) - en to he translation catalogue (91 entries)

en: Images
he: תמונות

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Closed
he: סגור

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Enabled
he: מופעל

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Image
he: תמונה

en: Multiple
he: מרובה

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Summary
he: תקציר

en: Open
he: פתוח

en: Icon
he: סמל

en: View
he: צפיה

en: Text
he: טקסט

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Revisions
he: גרסאות

en: Warning
he: אזהרה

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: French
he: צרפתית

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Revert
he: שחזור

en: Buttons
he: כפתורים

en: Convert
he: המר

en: Revision
he: גרסה

en: Duplicate
he: שכפול

en: Changed
he: השתנה

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Apply
he: החל

en: Select
he: בחר

en: Plugins
he: פלאגינים

en: Language code
he: קוד השפה

en: Used
he: בשימוש

en: Restore
he: שחזור

en: Offset
he: היסט

en: German
he: גרמנית

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Add @type
he: הוספת @type

en: Collapse all
he: כיווץ הכל

en: Uses
he: שימושים

en: Parent ID
he: מזהה אב

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Title: @title
he: כותרת: @title

en: - All -
he: - הכל -

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: Revert to earlier revision
he: חזרה לגרסה מוקדמת יותר

en: Current revision
he: גרסה נוכחית

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות

en: Collapse
he: כיווץ

en: all languages
he: כל השפות

en: Weight for row @number
he: משקל עבור שורה @number

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.

en: Default translation
he: תרגום ברירת המחדל

en: Revision user
he: משתמש הגרסה

en: Save and manage fields
he: שמירה ומעבר לניהול שדות

en: The log entry explaining the changes in this revision.
he: הסבר לשינויים שהכנסת בגרסה זו

en: Confirm removal
he: אשרו את ההסרה

en: Revisions allow you to track differences between multiple versions of your content, and revert to older versions.
he: מעקב גרסאות מאפשר לעקוב אחר ההבדלים בין מספר גרסאות של התוכן ולחזור לגרסאות קודמות.

en: You are not allowed to edit this @title.
he: אין לך הרשאה לערוך את @title.

en: You are not allowed to remove this @title.
he: אין לך הרשאה להסיר את @title.

en: You are not allowed to edit or remove this @title.
he: אין לך הרשאה לערוך או להסיר את @title.

en: You are not allowed to view this @title.
he: אין לך הרשאה ללצפות ב@title.

en: Revision create time
he: מועד יצירת הגרסה

en: No @title added yet.
he: לא נוצרו עדיין @title.

en: Deleted @title: %type
he: נמחק @title: %type

en: You have unsaved changes on this @title item.
he: יש שינויים שלא נשמרו עבור הפריט @title.

en: Autocollapse
he: כיווץ אוטומטי

en: Autocollapse: @autocollapse
he: כיווץ אוטומטי: @autocollapse

en: Collapse / Edit all
he: כיווץ / עריכת הכל

en: Validation error on collapsed paragraph @path: @message
he: שגיאת ולידציה בפאראגרף במצב מכווץ @path: @message
