Paragraphs (8.x-1.20) - en to ms translation catalogue (56 entries)

en: Images
ms: Imej-imej

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Type
ms: Jenis

en: Closed
ms: Ditutup

en: List
ms: Senarai

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: Language
ms: Bahasa

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Action
ms: Tindakan

en: Edit
ms: Sunting

en: Reset
ms: Set semula

en: None
ms: Tiada

en: Weight
ms: Pemberat

en: Image
ms: Imej

en: Multiple
ms: Berbilang

en: Preview
ms: Pratonton

en: Summary
ms: Ringkasan

en: Open
ms: Buka

en: Icon
ms: Ikon

en: View
ms: Pandangan

en: Text
ms: Teks

en: User
ms: Pengguna

en: All
ms: Semua

en: Page
ms: Halaman

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Filter
ms: Tapis

en: Revisions
ms: Semakan

en: Warning
ms: Amaran

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: French
ms: Perancis

en: Select list
ms: Pilihkan senarai

en: Revert
ms: Kembali ke keadaan asal

en: Revision
ms: Semakan

en: Revision of %title from %date
ms: Semakan %title dari %date

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan

en: Apply
ms: Pohon

en: Language code
ms: Kod bahasa

en: German
ms: Jerman

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: About
ms: Perihal

en: Uses
ms: Penggunaan

en: Parent ID
ms: ID Induk

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Copy of the revision from %date.
ms: Salin semakan dari %date.

en: Revert to earlier revision
ms: Kembali kepada semakan sebelumnya

en: Revision log message
ms: Mesej penyemakan semula pengelogan

en: Collapse
ms: Terlipat

en: Weight for row @number
ms: Pemberat untuk baris @number

en: Asc
ms: Menaik
