Paragraphs (8.x-1.20) - en to my translation catalogue (35 entries)

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Multiple
my: အများအပြား

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Convert
my: ပြောင်းရန်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: German
my: ဂျာမာန်

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
