Paragraphs (8.x-1.20) - en to uk translation catalogue (336 entries)

en: Images
uk: Зображення

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Closed
uk: Закрито

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Action
uk: Дія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Image
uk: Зображення

en: Multiple
uk: Декілька значень

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Summary
uk: Резюме

en: Open
uk: Відкрито

en: Icon
uk: Піктограма

en: View
uk: Перегляд

en: Text
uk: Текст

en: User
uk: Користувач

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Revisions
uk: Редакції

en: Warning
uk: Попередження

en: Authored by
uk: Автор

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Authored on
uk: Створено

en: French
uk: Французька

en: Select list
uk: Список вибору

en: Revert
uk: Відновити

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Convert
uk: Перетворити

en: Revision
uk: Редакція

en: Duplicate
uk: Продублювати

en: Changed
uk: Змінено

en: Revision of %title from %date
uk: Редакція матеріалу %title від %date

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Apply
uk: Застосувати

en: Select
uk: Вибір

en: Plugins
uk: Плаґіни

en: Language code
uk: Код мови

en: Parent type
uk: Тип батьківського елемента

en: Used
uk: Використано

en: Restore
uk: Відновити

en: Offset
uk: Зміщення

en: German
uk: Німецька

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Paragraph
uk: Абзац

en: About
uk: Про модуль

en: Add @type
uk: Додати тип @type

en: Behavior settings
uk: Налаштування поведінки

en: Collapse all
uk: Згорнути всі

en: Default icon
uk: Базова іконка

en: Add mode
uk: Додати режим

en: Uses
uk: Використання

en: Parent ID
uk: ID батька

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Title: @title
uk: Заголовок: @title

en: - All -
uk: - Усе -

en: Copy of the revision from %date.
uk: Копія редакції від %date.

en: Revert to earlier revision
uk: Повернутися до більш ранньої редакції

en: Current revision
uk: Поточна редакція

en: Revision log message
uk: Повідомлення журналу про редакцію

en: Collapse
uk: Згорнути

en: all languages
uk: всі мови

en: Weight for row @number
uk: Вага рядку @number

en: Asc
uk: Зрост

en: Paragraph field
uk: Поле абзацу

en: Master
uk: Головне

en: Modal form
uk: Модальна форма

en: @name field is required.
uk: Поле @name є обов'язковим.

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Default translation
uk: Базовий переклад

en: Revision user
uk: Користувач редакції

en: Save and manage fields
uk: Зберегти й продовжити керування полями

en: The time that the current revision was created.
uk: Час, коли була створена поточна редакція.

en: The user ID of the author of the current revision.
uk: ID користувача автора поточної редакції.

en: Editorial
uk: Редагування

en: 1 place | @count places
uk[0]: @count місце
uk[1]: @count місця
uk[2]: @count місць

en: Paragraph type
uk: Тип абзацу

en: Label to appear as title on the button as "Add new [title]", this label is translatable
uk: Мітка, яка з'являється як заголовок на кнопці "Додати новий [title]", ця мітка є перекладною.

en: The log entry explaining the changes in this revision.
uk: Запис журналу, що пояснює зміни в цій редакції.

en: Dropdown button
uk: Кнопка спадного списку

en: Title in its plural form.
uk: Назва у множині.

en: %type_name: View content
uk: %type_name: Переглянути матеріал

en: %type_name: Create content
uk: %type_name: Створити матеріал

en: %type_name: Edit content
uk: %type_name: Редагувати матеріал

en: %type_name: Delete content
uk: %type_name: Видалити матеріал

en: Paragraphs types
uk: Типи абзаців

en: Administer Paragraphs types
uk: Адміністрування типів абзаців.

en: Allow to define the existing Paragraphs types and their Fields
uk: Дозволяє визначати існуючі типи абзаців та їхні поля.

en: Paragraphs type config
uk: Конфігурація типу абзаців

en: Paragraphs Type Permissions
uk: Повноваження типу абзаців

en: The paragraphs entity language code.
uk: Код мови сутності абзацу.

en: Paragraphs type
uk: Тип абзаців.

en: Label for the Paragraphs type.
uk: Мітка для типу абзаців.

en: Saved the %label Paragraphs type.
uk: Тип абзацу %label був збережений.

en: Edit mode
uk: Режим редагування

en: Form display mode
uk: Режим відображення форми

en: Plural title: @title_plural
uk: Назва для множини: @title_plural

en: Edit mode: @edit_mode
uk: Режим редагування: @edit_mode

en: Add mode: @add_mode
uk: Режим додавання: @add_mode

en: Form display mode: @form_display_mode
uk: Режим відображення форми: @form_display_mode

en: Confirm removal
uk: Підтвердити видалення

en: Paragraph types
uk: Типи абзаців

en: Weight for type @type
uk: Вага для типу @type

en: The time that the Paragraph was created.
uk: Час створення абзацу.

en: Paragraph Title
uk: Заголовок абзацу

en: Plural Paragraph Title
uk: Множина заголовка абзацу

en: The form display mode to use when rendering the paragraph form.
uk: Режим відображення форми, який використовуватиметься при рендерингу форми абзацу.

en: A flag indicating whether this is the default translation.
uk: Прапор, що сигналізує про те, чи це базовий переклад.

en: Revisions allow you to track differences between multiple versions of your content, and revert to older versions.
uk: Редакції дають можливість відстежувати відмінності між декількома версіями матеріалу, і повертатися до попередніх версій.

en: Basic HTML
uk: Простий HTML

en: The mode the paragraph is in by default. Preview will render the paragraph in the preview view mode.
uk: Режим, у якому абзац знаходиться за замовчуванням. Попередній перегляд відобразить абзац у режимі перегляду.

en: You are not allowed to edit this @title.
uk: Не дозволено редагувати цей матеріал @title.

en: You are not allowed to remove this @title.
uk: Не дозволено видаляти цей матеріал @title.

en: You are not allowed to edit or remove this @title.
uk: Не дозволено редагувати або видаляти цей матеріал @title.

en: You are not allowed to view this @title.
uk: Не дозволено переглядати цей матеріал @title.

en: @title type
uk: тип @title

en: Add @title
uk: Додати @title

en: Add another @title
uk: Додати інший @title

en: You are not allowed to add any of the @title types.
uk: Не дозволено додавати жоден із типів @title.

en: You did not add any @title types yet.
uk: Не додано жодного типу @title.

en: Entity browser
uk: Оглядач сутностей

en: Revision create time
uk: Час створення редакції

en: The ID of the parent entity of which this entity is referenced.
uk: Ідентифікатор батьківської сутності, на яку посилається ця сутність.

en: The entity parent type to which this entity is referenced.
uk: Тип батьківської сутності, на яку посилається ця сутність.

en: Parent field name
uk: Ім'я батьківського поля

en: The entity parent field name to which this entity is referenced.
uk: Ім’я батьківського поля сутності, на яке посилається ця сутність.

en: Paragraphs Demo
uk: Демонстрація абзаців

en: <strong>Note:</strong> Field options do not appear until a type has been chosen and saved.
uk: <strong>Примітка:</strong> Опції полів не з'являються, поки не вибрано тип і не збережено.

en: Not yet configured.
uk: Ще не налаштовано.

en: Using the %field field on a %type paragraph.
uk: Використання поля %field на абзаці %type.

en: Edit %title paragraph type
uk: Редагувати тип абзацу %title.

en: No @title added yet.
uk: Жодного @title ще не додано.

en:  to %type
uk:  до типу %type

en: Nested Paragraph
uk: Вкладений абзац

en: Paragraphed article
uk: Розбита на абзаци стаття

en: Image + Text
uk: Зображення + Текст

en: Text + Image
uk: Текст + Зображення

en: Paragraphs demo index
uk: Демонстраційний індекс абзаців

en: Paragraphs demo server
uk: Демонстраційний сервер абзаців

en: Paragraphs search
uk: Пошук абзаців

en: Add a text and click on Apply to see results.
uk: Додайте текст і натисніть "Застосувати", щоб побачити результати.

en: Fulltext Paragraphs demo search
uk: Повний текст для демо-пошуку абзаців

en: Paragraphs_demo
uk: Демонстрація абзаців

en: Paragraphs fields do not support translation. See the <a href=":documentation">online documentation</a>.
uk: Поля абзаців не підтримують переклад. Детальнішу інформацію дивіться в <a href=":documentation">онлайн-документації</a>.

en: (* unsupported) Paragraphs fields do not support translation. See the <a href=":documentation">online documentation</a>.
uk: (* не підтримується) Поля абзаців не підтримують переклад. Детальнішу інформацію дивіться в <a href=":documentation">онлайн-документації</a>.

en: %type Paragraphs type is used by 1 piece of content on your site. You can not remove this %type Paragraphs type until you have removed all from the content. | %type Paragraphs type is used by @count pieces of content on your site. You may not remove %type Paragraphs type until you have removed all from the content.
uk[0]: Тип абзаців %type використовується @count матеріалом на сайті. Неможливо видалити цей тип абзаців %type, доки не видалите його повністю з матеріалів.
uk[1]: Тип абзаців %type використовується @count матеріалами на сайті. Неможливо видалити цей тип абзаців %type, доки не видалите його повністю з матеріалів.
uk[2]: Тип абзаців %type використовується @count матеріалами на сайті. Неможливо видалити цей тип абзаців %type, доки не видалите його повністю з матеріалів.

en: Deleted @title: %type
uk: Видалено @title: %type

en: No widget available for: %label.
uk: Немає доступного віджету для: %label.

en: Nested Content
uk: Вкладений вміст

en: Set as current revision
uk: Встановити як поточну редакцію

en: The behavior plugin settings
uk: Налаштування плагіна поведінки

en: Enables the creation of paragraphs entities.
uk: Вмикає створення сутностей абзаців.

en: Behavior plugins
uk: Плагіни поведінки

en: Settings for base paragraphs behavior plugin
uk: Налаштування для основного плагіна поведінки абзаців.

en: Default paragraph type
uk: Базовий тип абзацу

en: When creating a new host entity, a paragraph of this type is added.
uk: При створенні нової хост- сутності додається абзац цього типу.

en: Default paragraph type: @default_paragraph_type
uk: Базовий тип абзацу: @default_paragraph_type

en: You have unsaved changes on this @title item.
uk: Присутні незбережені зміни в цьому елементі @title.

en: The Paragraphs module provides a field type that can contain several other fields and thereby allows users to break content up on a page. Administrators can predefine <em>Paragraphs types</em> (for example a simple text block, a video, or a complex and configurable slideshow). Users can then place them on a page in any order instead of using a text editor to add and configure such elements. For more information, see the <a href=":online">online documentation for the Paragraphs module</a>.
uk: Модуль Абзаци надає тип поля, який може містити кілька інших полів, і тим самим дозволяє користувачам розбивати на частини вміст на сторінці. Адміністратори можуть заздалегідь визначити <em>типи абзаців</em> (наприклад, простий текстовий блок, відео або складну й налаштовувану слайдшоу-презентацію). Потім користувачі можуть розміщувати їх на сторінці в будь-якому порядку, замість використання текстового редактора для додавання та налаштування таких елементів. Для отримання додаткової інформації перегляньте <a href=":online">онлайн-документацію до модуля Абзаци (Paragraphs)</a>.

en: Creating Paragraphs types
uk: Створення типів абзаців

en: <em>Paragraphs types</em> can be created by clicking <em>Add Paragraphs type</em> on the <a href=":paragraphs">Paragraphs types page</a>. By default a new Paragraphs type does not contain any fields.
uk: <em>Типи абзаців</em> можна створити, натиснувши <em>Додати тип абзаців</em> на сторінці<a href=":paragraphs">Типи абзаців</a>. Новий тип абзацу за замовчуванням не містить жодних полів.

en: Configuring Paragraphs types
uk: Налаштування типів абзаців

en: Administrators can add fields to a <em>Paragraphs type</em> on the <a href=":paragraphs">Paragraphs types page</a> if the <a href=":field_ui">Field UI</a> module is enabled. The form display and the display of the Paragraphs type can also be managed on this page. For more information on fields and entities, see the <a href=":field">Field module help page</a>.
uk: Адміністратори можуть додавати поля до <em>типу Абзаци</em> на сторінці <a href=":paragraphs">Типи абзаців</a>, якщо модуль <a href=":field_ui">Інтерфейс полів</a> увімкнено. Відображення форми та відображення типу «Абзаци» також можна керувати на цій сторінці. Для отримання додаткової інформації про поля та сутності див. <a href=":field">сторінку довідки модуля «Поля»</a>.

en: Creating content with Paragraphs
uk: Створення вмісту з абзацами

en: Administrators can add a <em>Paragraph</em> field to content types or other entities, and configure which <em>Paragraphs types</em> to include. When users create content, they can then add one or more paragraphs by choosing the appropriate type from the dropdown list. Users can also dragdrop these paragraphs. This allows users to add structure to a page or other content (for example by adding an image, a user reference, or a differently formatted block of text) more easily then including it all in one text field or by using fields in a pre-defined order.
uk: Адміністратори можуть додавати поле <em>Абзац</em> до типів матеріалів або інших сутностей, а також налаштовувати, які <em>типи абзаців</em> включати. ​​Коли користувачі створюють матеріал, вони можуть додати один або кілька абзаців, вибравши відповідний тип зі спадного списку. Користувачі також можуть перетягувати ці абзаци. Це дозволяє користувачам легше додавати структуру до сторінки або іншого матеріалу (наприклад, додаючи зображення, посилання користувача або блок тексту з іншим форматуванням), ніж включати все це в одне текстове поле або використовуючи поля в попередньо визначеному порядку.

en: @field_label (* unsupported)
uk: @field_label (* непідтримуване)

en: Add paragraph type
uk: Додати тип абзацу

en: Create and manage Paragraph types.
uk: Створення та керування типами абзаців.

en: Edit behavior plugin settings
uk: Змінити налаштування плагіна поведінки

en: Users with this permission can edit behavior plugin settings on Paragraphs behavior instance
uk: Користувачі з цим дозволом можуть редагувати налаштування плагіна поведінки для екземпляра поведінки Абзаца.

en: Add Paragraphs type
uk: Додати тип «Абзаци»

en: Icon uuid
uk: UUID значка

en: The Paragraphs Demo module provides several <em>Paragraphs types</em> for the <a href=":paragraphs">Paragraphs module</a>, but no separate user interface. For more information, see the <a href=":online">online documentation for the Paragraphs module</a>.
uk: Модуль «Демо абзаців» пропонує кілька <em>типів абзаців</em> для <a href=":paragraphs">модуля «Абзаци»</a>, але не має окремого інтерфейсу користувача. Для отримання додаткової інформації див. <a href=":online">онлайн-документацію до модуля «Абзаци»</a>.

en: Changing demo Paragraphs types
uk: Зміна типів абзаців демо-версії

en: Administrators can edit the provided <em>Paragraphs types</em> on the <a href=":paragraphs">Paragraphs types page</a> if the <a href=":field_ui">Field UI</a> module is enabled. For more information on fields and entities, see the <a href=":field">Field module help page</a>.
uk: Адміністратори можуть редагувати надані <em>типи абзаців</em> на сторінці <a href=":paragraphs">Типи абзаців</a>, якщо модуль <a href=":field_ui">Інтерфейс поля</a> увімкнено. Щоб отримати додаткові відомості про поля та сутності, див. <a href=":field">сторінку довідки модуля Field</a>.

en: Deleting demo Paragraphs types
uk: Видалення типів абзаців демо-версії

en: The provided <em>demo Paragraph types</em> stay available even when the Paragraphs Demo module is uninstalled. They can be deleted individually on the <a href=":paragraphs">Paragraphs types page</a>.
uk: Надані <em>демонстраційні типи абзаців</em> залишаються доступними навіть після видалення модуля «Демо абзаців». Їх можна видалити окремо на сторінці <a href=":paragraphs">Типи абзаців</a>.

en: Provides multilingual demo Paragraphs types.
uk: Надає багатомовні демонстраційні типи абзаців.

en: The Paragraphs Type permission module allows administrators to configure permissions individually for each <em>Paragraphs type</em>. For more information, see the <a href=":online">online documentation for the Paragraphs module</a>.
uk: Модуль «Повноваження для типів абзаців» дозволяє адміністраторам налаштовувати повноваження окремо для кожного <em>типу абзаців</em>. Для отримання додаткової інформації див. <a href=":online">онлайн-документацію до модуля «Абзаци»</a>.

en: Configuring permissions per Paragraphs type
uk: Налаштування повноважень для кожного типу абзаців

en: Administrators can configure the permissions to view, create, edit, and delete each <em>Paragraphs type</em> individually on the <a href=":permissions">Permissions page</a>.
uk: Адміністратори можуть налаштувати повноваження на перегляд, створення, редагування та видалення кожного <em>типу абзаців</em> окремо на сторінці <a href=":permissions">Повноваження</a>.

en: Allows users to configure permissions for individual Paragraphs types.
uk: Дозволяє користувачам налаштовувати повноваження для окремих типів абзаців.

en: Bypass Paragraphs type content access control
uk: Обхід контролю доступу до вмісту типу "Абзаци"

en: Is able to administer content for all Paragraph types
uk: Здатний адмініструвати вміст для всіх типів абзаців

en: Is able to view Paragraphs content of type %type_name
uk: Здатний переглядати вміст абзаців типу %type_name

en: Is able to create Paragraphs content of type %type_name
uk: Здатний створювати вміст абзаців типу %type_name

en: Is able to update Paragraphs content of type %type_name
uk: Здатний оновлювати вміст абзаців типу %type_name

en: Is able to delete Paragraphs content of type %type_name
uk: Здатний видаляти вміст абзаців типу %type_name

en: 1 child | @count children
uk[0]: @count дочірній
uk[1]: @count дочірніх
uk[2]: @count дочірніх

en: Paragraph type icon
uk: Піктограма типу абзацу

en: This text will be displayed on the <em>Add new paragraph</em> page.
uk: Цей текст буде відображено на сторінці <em>Додати новий абзац</em>.

en: Exclude the selected below
uk: Виключити вибрані нижче

en: Include the selected below
uk: Включити вибране нижче

en: Which Paragraph types should be allowed?
uk: Які типи абзаців слід дозволити?

en: Selection of Paragraph types for this field. Select none to allow all Paragraph types.
uk: Вибір типів абзаців для цього поля. Виберіть «немає», щоб дозволити всі типи абзаців.

en: You did not add any Paragraph types yet, click <a href=":here">here</a> to add one.
uk: Ви ще не додали жодного типу абзаців, натисніть <a href=":here">тут</a>, щоб додати його.

en: Paragraph summary
uk: Короткий зміст абзацу

en: The way to add new Paragraphs.
uk: Спосіб додавання нових абзаців.

en: The mode the paragraph is in by default.
uk: Режим, у якому абзац знаходиться за замовчуванням.

en: Closed mode
uk: Закритий режим

en: How to display the paragraphs, when the widget is closed. Preview will render the paragraph in the preview view mode and typically needs a custom admin theme.
uk: Як відображати абзаци, коли віджет закрито. Попередній перегляд відобразить абзац у режимі попереднього перегляду та зазвичай потребує власної теми адміністратора.

en: Autocollapse
uk: Автоматичне згортання

en: When a paragraph is opened for editing, close others.
uk: Коли абзац відкривається для редагування, закривати інші.

en: Closed mode: @closed_mode
uk: Закритий режим: @closed_mode

en: Autocollapse: @autocollapse
uk: Автоматичне згортання: @autocollapse

en: Current path for @number
uk: Поточний шлях для @number

en: to %type
uk: до типу %type

en: Complete drag & drop
uk: Повне перетягування

en: Drag & drop
uk: Перетягування

en: Edit all
uk: Редагувати все

en: Edit All
uk: Редагувати все

en: Toggle Actions
uk: Перемикання дій

en: Revision from %revision-date has been deleted.
uk: Редакцію від %revision-date видалено.

en: Paragraphs settings
uk: Налаштування абзаців

en: View unpublished paragraphs
uk: Перегляд неопублікованих абзаців

en: Users with this permission can view paragraphs that are unpublished
uk: Користувачі з цим повноваженням можуть переглядати неопубліковані абзаци

en: Administer Paragraphs settings
uk: Адміністрування налаштувань абзаців

en: Allow users with "View unpublished paragraphs" permission to see unpublished paragraphs.
uk: Дозволити користувачам із повноваженням «Перегляд неопублікованих абзаців» переглядати неопубліковані абзаци.

en: Add above
uk: Додати вище

en: Unlink from library
uk: Від’єднати від бібліотеки

en: Promote to library
uk: Передати в бібліотеку

en: The user ID of the library item author.
uk: Ідентифікатор користувача автора позиції бібліотеки.

en: Paragraphs Library
uk: Бібліотека абзаців

en: Provides a library for reusing paragraphs.
uk: Надає бібліотеку для повторного використання абзаців.

en: Add library item
uk: Додати позицію бібліотеки

en: Paragraphs library item settings
uk: Налаштування позиції бібліотеки абзаців

en: Manage paragraphs library items.
uk: Керувати позиціями бібліотеки абзаців.

en: Configure Paragraphs library item.
uk: Налаштувати позицію бібліотеки абзаців.

en: Administer Paragraphs library
uk: Адміністрування абзаців

en: Allow to manage the library of re-usable paragraphs.
uk: Дозволити керувати бібліотекою абзаців, які можна використовувати повторно.

en: Create paragraph library item
uk: Створити позицію бібліотеки абзаців

en: Allow to create the paragraph library items.
uk: Дозволити створювати позиції бібліотеки абзаців.

en: Edit paragraph library item
uk: Редагувати позицію бібліотеки абзаців

en: Allow to edit the paragraph library items.
uk: Дозволити редагування позицій бібліотеки абзаців.

en: Paragraphs library per-paragraph type third party settings
uk: Бібліотека абзаців, налаштування сторонніх розробників для кожного типу абзацу

en: Allow conversion to paragraph library item
uk: Дозволити перетворення на позицію бібліотеки абзаців

en: Paragraph relationship
uk: Зв'язок абзаців

en: Allows users to add paragraphs entity fields.
uk: Дозволяє користувачам додавати поля сутностей абзаців.

en: Revisions for %label
uk: Редакції для %label

en: @date: @label by @author
uk: @date: @label від @author

en: The time that the library item was created.
uk: Час створення елемента бібліотеки.

en: The time that the library item was last edited.
uk: Час останнього редагування елемента бібліотеки.

en: Paragraphs library item
uk: Елемент бібліотеки абзаців

en: Paragraph %label has been created.
uk: Абзац %label створено.

en: Paragraph %label has been updated.
uk: Абзац %label оновлено.

en: Are you sure you want to delete revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити редакцію від %revision-date?

en: Are you sure you want to revert revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте скасувати редакцію від %revision-date?

en: %title has been reverted to the revision from %revision-date.
uk: %title повернуто до редакції від %revision-date.

[ctx: Validation]
en: Paragraphs type of Paragraphs library item's root is allowed in the parent field.
uk: У батьківському полі дозволено використовувати тип абзаців кореневого елемента бібліотеки абзаців.

en: The @library_item_field_label field cannot contain a @paragraphs_type_label paragraph, because the parent @paragraph_field_label field disallows it.
uk: Поле @library_item_field_label не може містити абзац @paragraphs_type_label, оскільки батьківське поле @paragraph_field_label це забороняє.

en: Show unpublished Paragraphs
uk: Показувати неопубліковані абзаци

en: Enable widget features
uk: Увімкнути функціонал віджетів

en: When editing, available as action. "Add above" only works in add mode "Modal form"
uk: Під час редагування доступно як дія. «Додати вище» працює лише в режимі додавання «Модальна форма»

en: Collapse / Edit all
uk: Згорнути / Редагувати все

en: Features: @features
uk: Функції: @features

en: The field_collection_item id
uk: Ідентифікатор до позиції колекції полів

en: The field_collection_item revision id
uk: Ідентифікатор редакції до позиції колекції полів

en: The field_collection bundle
uk: Пакет колекція полів

en: The field_collection field_name
uk: Назва поля для колекції полів

en: Original field collection bundle/field_name
uk: Оригінальна колекція полів пакета/імені поля

en: Paragraph type machine name
uk: Машинна назва для типу абзацу

en: Paragraph type label
uk: Мітка типу абзацу

en: Paragraph type description
uk: Опис типу абзацу

en: The paragraph_item id
uk: Ідентифікатор абзацу

en: The paragraph_item revision id
uk: Ідентифікатор редакції абзацу

en: The paragraph bundle
uk: Пакет абзацу

en: Paragraphs library items
uk: Позиції бібліотеки абзаців

en: Available library items
uk: Доступні позиції бібліотеки

en: Paragraphs library browser
uk: Оглядач бібліотеки абзаців

en: Paragraphs library
uk: Бібліотека абзаців

en: No library items available.
uk: Немає доступних бібліотечних позицій.

en: Paragraph types that are used in moderated content requires non-translatable fields to be edited in the original language form and this must be checked.
uk: Типи абзаців, що використовуються в модерованому вмісті, вимагають редагування неперекладних полів оригінальною мовою, і це необхідно позначити.

en: Delete existing Paragraph | Delete all @count existing Paragraphs
uk[0]: Видалено навний @count абзац
uk[1]: Видалено всі @count наявних абзаци
uk[2]: Видалено всі @count наявних абзаців

en: Entity is successfully deleted. | All @count entities are successfully deleted.
uk[0]: @count сутність успішно видалено.
uk[1]: Усі @count сутності успішно видалено.
uk[2]: Усі @count сутностей успішно видалено.

en: Closed mode threshold
uk: Поріг закритого режиму

en: Number of items considered to leave paragraphs open e.g the threshold is 3, if a paragraph has less than 3 items, leave it open.
uk: Кількість елементів, що вважаються такими, що залишають абзаци відкритими, наприклад, поріг становить 3, якщо абзац містить менше 3 елементів, залишати його відкритим.

en: Closed, show nested
uk: Закрито, показати вкладені

en: Closed mode threshold: @mode_limit
uk: Поріг закритого режиму: @mode_limit

en: Select reusable paragraph
uk: Виберіть абзац, який можна повторно використовувати

[ctx: paragraphs]
en: Behaviors
uk: Поведінки

[ctx: paragraphs]
en: Content
uk: Вміст

[ctx: paragraphs]
en: Behavior
uk: Поведінка

en: The paragraph field_name
uk: Назва поля для абзацу

en: Article with Paragraphs.
uk: Стаття з абзацами.

en: Use <em>Image + Text</em> for adding an image on the left and a text on the right.
uk: Використовуйте <em>Зображення + Текст</em>, щоб додати зображення ліворуч і текст праворуч.

en: Use <em>Images</em> for adding one or multiple images.
uk: Використовуйте <em>Зображення</em> для додавання одного або кількох зображень.

en: Use <em>Nested Paragraph</em> for nesting more paragraphs inside.
uk: Використовуйте <em>Вкладений абзац</em> для вкладення більшої кількості абзаців всередину.

en: Use <em>Text</em> for adding a text.
uk: Використовуйте <em>Текст</em> для додавання тексту.

en: Use <em>User</em> for adding a reference to an existing user.
uk: Використовуйте <em>User</em> для додавання посилання на наявного користувача.

en: Reusable paragraph
uk: Повторно використовуваний абзац

en: From library
uk: З бібліотеки

en: Usage information (Paragraphs library item)
uk: Інформація про використання (елемент бібліотеки абзаців)

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
uk: Архівовано

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
uk: Чернетка

[ctx: Workflow state label]
en: Published
uk: Опубліковано

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
uk: Архівувати

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
uk: Відновити до чернетки

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
uk: Відновити

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
uk: Створити нову чернетку

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
uk: Опублікувати

en: Orphaned @type: @summary
uk: Осиротілий @type: @summary

en: Validation error on collapsed paragraph @path: @message
uk: Помилка перевірки згорнутого абзацу @path: @message

en: Use <em>Text + Image</em> for adding a text on the left and an image  on the right.
uk: Використовуйте <em>Текст + Зображення</em>, щоб додати текст ліворуч і зображення праворуч.

en: Allow users with "View unpublished paragraphs" permission to see unpublished Paragraphs. Disable this if unpublished paragraphs should be hidden for all users, including super administrators.
uk: Дозволити користувачам із дозволом «Перегляд неопублікованих абзаців» переглядати неопубліковані абзаци. Вимкніть цей параметр, якщо неопубліковані абзаци мають бути приховані для всіх користувачів, включаючи суперадміністраторів.

en: Library item summary
uk: Зведення бібліотечних матеріалів

en: Unknown migration process element type: @type.
uk: Невідомий тип елемента процесу міграції: @type.

[ctx: paragraphs]
en: Behavior plugins are only supported by the stable paragraphs widget.
uk: Плагіни поведінки підтримуються лише стабільним віджетом абзаців.

en: Paragraphs Legacy
uk: Застарілі абзаци

en: The legacy paragraphs inline form widget.
uk: Віджет вбудованої форми для застарілих абзаців.

en: Paragraphs (stable)
uk: Абзаци (стабільні)

en: The stable paragraphs inline form widget.
uk: Віджет вбудованої форми зі стабільними абзацами.

en: The type of the parent entity
uk: Тип батьківської сутності

en: The identifier of the parent entity
uk: Ідентифікатор батьківської сутності

en: admin/content/entity-usage/paragraphs_library_item/{{ id }}
uk: admin/content/entity-usage/paragraphs_library_item/{{ ідентифікатор }}

en: Allow promoting to library
uk: Дозволити передавання до бібліотеки

en: Note: Regular paragraph fields should use the revision based reference fields, entity reference fields should only be used for cases when an existing paragraph is referenced from somewhere else.
uk: Примітка: Звичайні поля абзаців повинні використовувати поля посилань на основі редакцій, поля посилань на сутності слід використовувати лише у випадках, коли на наявний абзац є посилання з іншого місця.

en: Create structured content.
uk: Створити структурований вміст.

en: If selected the conversion will return two paragraphs.
uk: Якщо вибрано, конвертація поверне два абзаци.

en: Convert to Text
uk: Конвертувати в текст

en: Convert to Text and User
uk: Конвертувати в текст та користувача

en: Convert…
uk: Конвертувати…

en: Unable to load paragraph type %type when displaying paragraph %id
uk: Не вдається завантажити тип абзацу %type під час відображення абзацу %id

en: Error in field %field #@position (@bundle), %subfield : @message
uk: Помилка в полі %field #@position (@bundle), %subfield : @message

en: Error in field %field #@position (@bundle): @message
uk: Помилка в полі %field #@position (@bundle): @message
