Paragraphs (8.x-1.3) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Remove
mk: Одстрани

en: Add @type
mk: Додај @type

en: - All -
mk: - Сите -
