Paragraphs (8.x-1.4) - en to hu translation catalogue (263 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Closed
hu: Lezárt

en: List
hu: Lista

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: Summary
hu: Összegzés

en: Open
hu: Nyitott

en: Archive
hu: Archiválás

en: Icon
hu: Ikon

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Revisions
hu: Változatok

en: Authored by
hu: Szerző

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: French
hu: francia

en: Select list
hu: Legördülő lista

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Buttons
hu: Gombok

en: Revision
hu: Változat

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: Changed
hu: Módosítva

en: Revision of %title from %date
hu: %title %date dátumú változata

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Plugins
hu: Beépülők

en: Publish
hu: Közzététel

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Parent type
hu: Szülőtípus

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Offset
hu: Eltolás

en: German
hu: német

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: About
hu: Leírás

en: Add @type
hu: @type hozzáadása

en: Behavior settings
hu: Viselkedés beállításai

en: Collapse all
hu: Mind összecsukása

en: Add mode
hu: Hozzáadás mód

en: Uses
hu: Használat

en: Parent ID
hu: Szülő azonosítója

en: Draft
hu: Vázlat

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Title: @title
hu: Cím: @title

en: - All -
hu: – Mind –

en: Behaviors
hu: Viselkedések

en: Copy of the revision from %date.
hu: %date napon készült változat másolata.

en: Current revision
hu: Aktuális változat

en: Archived
hu: Archivált

en: Revision log message
hu: Változatnapló-üzenet

en: Collapse
hu: Összecsuk

en: all languages
hu: minden nyelv

en: Weight for row @number
hu: @number. sor súlya

en: Asc
hu: Növ

en: Paragraph field
hu: Bekezdésmező

en: Master
hu: Mester

en: Modal form
hu: Felugró ablak űrlap

en: @name field is required.
hu: @name mező szükséges.

en: Default translation
hu: Alapértelmezett fordítás

en: Revision user
hu: Változatot készítő felhasználó

en: Save and manage fields
hu: Mentés és mezők kezelése

en: The time that the current revision was created.
hu: Az időpont, mikor az aktuális változatot létrehozták.

en: Revision user ID
hu: Változatot készítő felhasználó azonosítója

en: The user ID of the author of the current revision.
hu: Az aktuális változat szerzőjének felhasználói azonosítója.

en: Editorial
hu: Szerkesztői

en: Paragraph type
hu: Bekezdéstípus

en: Label to appear as title on the button as "Add new [title]", this label is translatable
hu: A gombon címként „Új [cím] hozzáadása” formában megjelenő címke. Ez a címke lefordítható

en: The log entry explaining the changes in this revision.
hu: Az e változat módosításait ismertető naplóbejegyzés.

en: Dropdown button
hu: Legördülő gomb

en: Title in its plural form.
hu: Cím többes számban.

en: %type_name: View content
hu: %type_name: Tartalom megtekintése

en: %type_name: Create content
hu: %type_name: tartalom létrehozása

en: %type_name: Edit content
hu: %type_name: tartalom szerkesztése

en: %type_name: Delete content
hu: %type_name: tartalom törlése

en: Translation changed time
hu: A fordítás módosításának az ideje

en: The Unix timestamp when the translation was most recently saved.
hu: A fordítás legutóbbi mentésének Unix időbélyege.

en: Paragraphs types
hu: Bekezdéstípusok

en: Administer Paragraphs types
hu: Bekezdéstípusok adminisztrációja

en: Allow to define the existing Paragraphs types and their Fields
hu: Engedélyezi a létező bekezdéstípusok és mezőik meghatározását

en: Paragraphs type config
hu: Bekezdéstípus beállítása

en: Paragraphs Type Permissions
hu: Bekezdéstípus jogosultságok

en: The paragraphs entity language code.
hu: A bekezdésentitás nyelvi kódja.

en: The user ID of the paragraphs author.
hu: A bekezdés szerzőjének felhasználói azonosítója.

en: Paragraphs type
hu: Bekezdéstípus

en: Label for the Paragraphs type.
hu: Bekezdéstípus címkéje.

en: Saved the %label Paragraphs type.
hu: %label bekezdéstípus elmentve.

en: Edit mode
hu: Szerkesztési mód

en: Form display mode
hu: Űrlap megjelenítésmód

en: Plural title: @title_plural
hu: Többes számú cím: @title_plural

en: Edit mode: @edit_mode
hu: Szerkesztési mód: @edit_mode

en: Add mode: @add_mode
hu: Hozzáadás mód: @add_mode

en: Form display mode: @form_display_mode
hu: Űrlap megjelenítésmód: @form_display_mode

en: Confirm removal
hu: Eltávolítás megerősítése

en: Paragraph types
hu: Bekezdéstípusok

en: Weight for type @type
hu: @type típus súlya

en: The time that the Paragraph was created.
hu: Az időpont, mikor a bekezdést létrehozták.

en: Paragraph Title
hu: Bekezdés címe

en: Plural Paragraph Title
hu: Bekezdés többes számú címe

en: The form display mode to use when rendering the paragraph form.
hu: A bekezdésűrlap létrehozásához használt űrlap megjelenítésmód.

en: A flag indicating whether this is the default translation.
hu: A jelölő jelzi, hogy ez az alapértelmezett fordítás.

en: Revisions allow you to track differences between multiple versions of your content, and revert to older versions.
hu: A változatok lehetővé teszik ugyanannak a tartalomnak az egymást követő szerkesztéseinek tárolását, a köztük lévő eltérések nyomonkövetését, vagy egy korábbi változat visszaállítását.

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: The mode the paragraph is in by default. Preview will render the paragraph in the preview view mode.
hu: A bekezdés alapértelmezés szerinti módja. Az előnézet a bekezdést előnézeti nézetmódban fogja létrehozni.

en: You are not allowed to edit this @title.
hu: @title szerkesztéséhez nincs jogosultság.

en: You are not allowed to remove this @title.
hu: @title törléséhez nincs jogosultság.

en: You are not allowed to edit or remove this @title.
hu: @title szerkesztéséhez vagy törléséhez nincs jogosultság.

en: You are not allowed to view this @title.
hu: @title megtekintéséhez nincs jogosultság.

en: @title type
hu: @title típus

en: Add @title
hu: @title hozzáadása

en: Add another @title
hu: Másik @title hozzáadása

en: You are not allowed to add any of the @title types.
hu: @title típusok hozzáadásához nincs jogosultság.

en: You did not add any @title types yet.
hu: Még nincsenek hozzáadva @title típusok.

en: Revision create time
hu: Változat létrejöttének ideje

en: Create New Draft
hu: Új piszkozat kezdése

en: There are no settings yet.
hu: Még nincsenek beállítások.

en: The ID of the parent entity of which this entity is referenced.
hu: Annak a szülőentitásnak az azonosítója, amelyre ez az entitás hivatkozik.

en: The entity parent type to which this entity is referenced.
hu: Az entitástípus, amelyre ez az entitás hivatkozik.

en: Parent field name
hu: Szülő mező neve

en: The entity parent field name to which this entity is referenced.
hu: Annak az entitásnak a szülőmező neve, amelyre ez az entitás hivatkozik.

en: <strong>Note:</strong> Field options do not appear until a type has been chosen and saved.
hu: <strong>Megjegyzés:</strong> A mezőbeállítások addig nem jelennek meg amíg a típus nincs kiválasztva és elmentve.

en: Not yet configured.
hu: Még nincs beállítva.

en: Using the %field field on a %type paragraph.
hu: %field mező használata egy %type bekezdésben.

en: Edit %title paragraph type
hu: %title bekezdéstípus szerkesztése

en: No @title added yet.
hu: Még nincs @title hozzáadva.

en:  to %type
hu:  %type típushoz

en: Paragraphs demo index
hu: Paragraphs bemutató index

en: Paragraphs demo server
hu: Paragraphs bemutató kiszolgáló

en: Paragraphs search
hu: Paragraphs keresés

en: Add a text and click on Apply to see results.
hu: Az eredmények megjelennek egy szöveg megadása után, az Alkalmaz gombra kattintva.

en: Fulltext Paragraphs demo search
hu: Paragraphs bemutató keresés teljes szövegben

en: Paragraphs fields do not support translation. See the <a href=":documentation">online documentation</a>.
hu: A bekezdések mezői nem támogatják a fordítást. További tudnivaló az <a href=":documentation">online dokumentációban</a> található.

en: (* unsupported) Paragraphs fields do not support translation. See the <a href=":documentation">online documentation</a>.
hu: (* Nem támogatott) A bekezdések mezői nem támogatják a fordítást. További tudnivaló az <a href=":documentation">online dokumentációban</a> található.

en: %type Paragraphs type is used by 1 piece of content on your site. You can not remove this %type Paragraphs type until you have removed all from the content. | %type Paragraphs type is used by @count pieces of content on your site. You may not remove %type Paragraphs type until you have removed all from the content.
hu[0]: %type Paragraph-típust 1 tartalom használja jelenleg a webhelyen. E típus eltávolításához előbb törölni kell az összes %type típusú tartalmat.
hu[1]: %type Paragraph-típust @count tartalom használja jelenleg a webhelyen. E típus eltávolításához előbb törölni kell az összes %type típusú tartalmat.

en: Deleted @title: %type
hu: @title törölve: %type

en: No widget available for: %label.
hu: Nincs elérhető felületi elem ehhez: %label.

en: Set as current revision
hu: Beállítás aktuális változatként

en: Restore to Draft
hu: Visszaállítás vázlatként

en: The behavior plugin settings
hu: A viselkedés beépülő beállításai

en: Enables the creation of paragraphs entities.
hu: Engedélyezi bekezdésentitások létrehozását.

en: Behavior plugins
hu: Viselkedés beépülők

en: Settings for base paragraphs behavior plugin
hu: Alap paragraphs viselkedés beépülő beállításai

en: Behavior plugins are only supported by the EXPERIMENTAL paragraphs widget.
hu: A viselkedés beépülőket csak a KÍSÉRLETI bekezdés felületi elem támogatja.

en: Default paragraph type
hu: Alapértelmezett bekezdéstípus

en: When creating a new host entity, a paragraph of this type is added.
hu: Új gazdaentitás létrehozásakor egy ilyen típusú bekezdés hozzáadásra kerül.

en: Default paragraph type: @default_paragraph_type
hu: Alapértelmezett bekezdéstípus: @default_paragraph_type

en: You have unsaved changes on this @title item.
hu: Nem mentett változások vannak @title elemben.

en: Paragraphs Classic
hu: Klasszikus bekezdések

en: Paragraphs EXPERIMENTAL
hu: KÍSÉRLETI bekezdések

en: The Paragraphs module provides a field type that can contain several other fields and thereby allows users to break content up on a page. Administrators can predefine <em>Paragraphs types</em> (for example a simple text block, a video, or a complex and configurable slideshow). Users can then place them on a page in any order instead of using a text editor to add and configure such elements. For more information, see the <a href=":online">online documentation for the Paragraphs module</a>.
hu: A <em>Paragraphs</em> modul egy mezőtípust biztosít, amely számos egyéb mezőt tartalmazhat, ezáltal  lehetővé téve, hogy a felhasználók az oldal tartalmát felosszák. Az adminisztrátorok előre meghatározhatnak <em>Bekezdéstípusokat</em> (pl. egy egyszerű szövegblokkot, egy videót, vagy egy összetett, beállítható diavetítést). A felhasználók ezeket bármilyen sorrendben elhelyezhetik az oldalon ahelyett, hogy ezeket az elemeket egy szövegszerkesztővel adnák hozzá és állítanák be. További információ a <a href=":online">Paragraphs modul online dokumentációjában</a> található.

en: Creating Paragraphs types
hu: Bekezdéstípusok létrehozása

en: <em>Paragraphs types</em> can be created by clicking <em>Add Paragraphs type</em> on the <a href=":paragraphs">Paragraphs types page</a>. By default a new Paragraphs type does not contain any fields.
hu: <em>Bekezdéstípusokat</em> a <a href=":paragraphs">Bekezdéstípusok oldalon</a> a <em>Bekezdéstípus hozzáadása</em> gombra kattintva lehet létrehozni. Alapértelmezés szerint egy új bekezdéstípus semmilyen mezőt sem tartalmaz.

en: Configuring Paragraphs types
hu: Bekezdéstípusok beállítása

en: Administrators can add fields to a <em>Paragraphs type</em> on the <a href=":paragraphs">Paragraphs types page</a> if the <a href=":field_ui">Field UI</a> module is enabled. The form display and the display of the Paragraphs type can also be managed on this page. For more information on fields and entities, see the <a href=":field">Field module help page</a>.
hu: Az adminisztrátorok mezőket adhatnak a <em>Bekezdéstípusokhoz</em> a <a href=":paragraphs">Bekezdéstípusok oldalon</a>, ha a <a href=":field_ui">Field UI</a> modul be van kapcsolva. Az űrlapmegjelenítés és a Bekezdéstípus megjelenítése szintén ezen az oldalon kezelhető. További információk a mezőkről és az entitásokról a <a href=":field">Field modul súgó oldalán</a> találhatóak.

en: Creating content with Paragraphs
hu: Tartalom létrehozása bekezdésekkel

en: Administrators can add a <em>Paragraph</em> field to content types or other entities, and configure which <em>Paragraphs types</em> to include. When users create content, they can then add one or more paragraphs by choosing the appropriate type from the dropdown list. Users can also dragdrop these paragraphs. This allows users to add structure to a page or other content (for example by adding an image, a user reference, or a differently formatted block of text) more easily then including it all in one text field or by using fields in a pre-defined order.
hu: Az adminisztrátorok hozzáadhatnak egy <em>Bekezdés</em> mezőt a tartalomtípusokhoz vagy egyéb entitásokhoz és beállíthatják, hogy melyik <em>Bekezdéstípusok</em> legyenek belefoglalva. Amikor a felhasználók tartalmat hoznak létre, hozzá tudnak adni egy vagy több bekezdést úgy, hogy a megfelelő típust kiválasztják a legördülő listából. A felhasználók át is rendezhetik ezeket a bekezdéseket „fogd és vidd” módszerrel. Ez lehetővé teszi, hogy a felhasználók felépítsék egy oldal vagy más tartalom szerkezetét (például egy kép, egy felhasználóra hivatkozás, vagy egy másképp formázott szövegblokk hozzáadásával) jóval könnyebben, mintha mindent egy szövegmezőben kellene elhelyezni, vagy előre meghatározott sorrendben elhelyezett mezőket kellene használni.

en: @field_label (* unsupported)
hu: @field_label (* nem támogatott)

en: Add paragraph type
hu: Bekezdéstípus hozzáadása

en: Create and manage Paragraph types.
hu: Bekezdéstípusok létrehozása és kezelése.

en: Edit behavior plugin settings
hu: A viselkedés beépülő beállításainak szerkesztése

en: Add Paragraphs type
hu: Bekezdéstípus hozzáadása

en: Icon uuid
hu: Ikon uuid

en: The Paragraphs Demo module provides several <em>Paragraphs types</em> for the <a href=":paragraphs">Paragraphs module</a>, but no separate user interface. For more information, see the <a href=":online">online documentation for the Paragraphs module</a>.
hu: A <em>Paragraphs Demo</em> modul számos <em>Paragrafustípust</em> biztosít a <a href=":paragraphs">Paragraphs modulhoz</a>, de nincs külön felhasználói felülete. További információ a <a href=":paragraphs">Paragraphs modul</a> online dokumentációjában található.

en: Changing demo Paragraphs types
hu: Bemutató bekezdéstípusok módosítása

en: Administrators can edit the provided <em>Paragraphs types</em> on the <a href=":paragraphs">Paragraphs types page</a> if the <a href=":field_ui">Field UI</a> module is enabled. For more information on fields and entities, see the <a href=":field">Field module help page</a>.
hu: Az adminisztrátorok szerkeszthetik a biztosított <em>Bekezdéstípusokat</a> a <a href=":paragraphs">Bekezdéstípusok oldalon</a>, ha a <a href=":field_ui">Field UI</a> modul be van kapcsolva. További információk a mezőkről és az entitásokról a <a href=":field">Field modul súgó oldalán</a> találhatóak.

en: Deleting demo Paragraphs types
hu: Bemutató bekezdéstípusok törlése

en: The provided <em>demo Paragraph types</em> stay available even when the Paragraphs Demo module is uninstalled. They can be deleted individually on the <a href=":paragraphs">Paragraphs types page</a>.
hu: A biztosított <em>bemutató bekezdéstípusok</em> a <em>Paragraphs Demo</em> modul eltávolítása után is elérhetőek maradnak. Ezeket egyénileg, a <a href=":paragraphs">Bekezdéstípusok oldalon</a> lehet törölni.

en: Provides multilingual demo Paragraphs types.
hu: Többnyelvű bemutató bekezdéstípusokat biztosít.

en: The Paragraphs Type permission module allows administrators to configure permissions individually for each <em>Paragraphs type</em>. For more information, see the <a href=":online">online documentation for the Paragraphs module</a>.
hu: A <em>Paragraphs Type permission</em> modul lehetővé teszi az adminisztrátorok számára, hogy jogosultságokat állítsanak be egyedileg minden <em>bekezdéstípus</em> számára. További információ a <a href=":online">Paragraphs modul online dokumentációjában</a> található.

en: Configuring permissions per Paragraphs type
hu: Jogosultságok beállítása bekezdéstípusonként

en: Administrators can configure the permissions to view, create, edit, and delete each <em>Paragraphs type</em> individually on the <a href=":permissions">Permissions page</a>.
hu: A rendszergazdák beállíthatják az egyes <em>Bekezdéstípusok</em> megtekintéséhez, létrehozásához, szerkesztéséhez és törléséhez szükséges jogosultságokat az <a href=":permissions">Jogosultságok oldalon</a>.

en: Allows users to configure permissions for individual Paragraphs types.
hu: Lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy beállítsák az egyes Bekezdéstípusok jogosultságait.

en: Bypass Paragraphs type content access control
hu: Bekezdéstípus tartalom hozzáférés-szabályzás megkerülése

en: Is able to administer content for all Paragraph types
hu: Képes adminisztrálni minden bekezdéstípus tartalmát

en: Is able to view Paragraphs content of type %type_name
hu: Képes megtekinteni %type_name típus bekezdéstartalmait

en: Is able to create Paragraphs content of type %type_name
hu: Képes létrehozni %type_name típus bekezdéstartalmait

en: Is able to update Paragraphs content of type %type_name
hu: Képes frissíteni %type_name típus bekezdéstartalmait

en: Is able to delete Paragraphs content of type %type_name
hu: Képes törölni %type_name típus bekezdéstartalmait

en: 1 child | @count children
hu[0]: 1 gyermek
hu[1]: @count gyermek

en: Paragraph type icon
hu: Bekezdéstípus ikon

en: This text will be displayed on the <em>Add new paragraph</em> page.
hu: Az alábbi szöveg lesz megjelenítve az <em>Új bekezdés hozzáadása</em> oldalon.

en: Exclude the selected below
hu: A lent kiválasztottak kizárása

en: Include the selected below
hu: A lent kiválasztottak belefoglalása

en: Which Paragraph types should be allowed?
hu: Melyik bekezdéstípusokat kell engedélyezni?

en: Selection of Paragraph types for this field. Select none to allow all Paragraph types.
hu: Bekezdéstípusok kiválasztása ehhez a mezőhöz. Ha egyik sincs kiválasztva, mindegyik bekezdéstípus engedélyezve lesz.

en: You did not add any Paragraph types yet, click <a href=":here">here</a> to add one.
hu: Még nincsenek bekezdéstípusok hozzáadva, <a href=":here">itt</a> lehet hozzáadni egyet.

en: Paragraph summary
hu: Bekezdés összefoglaló

en: The way to add new Paragraphs.
hu: Új bekezdés hozzáadásának módja.

en: The mode the paragraph is in by default.
hu: A mód amiben a bekezdés alapértelmezés szerint van.

en: Closed mode
hu: Lezárt mód

en: How to display the paragraphs, when the widget is closed. Preview will render the paragraph in the preview view mode and typically needs a custom admin theme.
hu: Miként jelenjen meg a bekezdés, amikor a felületi elem zárva van. Az előnézet előnézeti nézetmódban fogja létrehozni a bekezdést, és jellemzően szüksége van egy egyéni adminisztrációs sminkre.

en: When a paragraph is opened for editing, close others.
hu: Egy bekezdés szerkesztésre megnyitásakor zárja be a többit.

en: Closed mode: @closed_mode
hu: Lezárt mód: @closed_mode

en: Current path for @number
hu: @number jelenlegi útvonala

en: to %type
hu: %type típushoz

en: Complete drag & drop
hu: Teljes „fogd és vidd”

en: Drag & drop
hu: Fogd és vidd

en: Edit all
hu: Összes szerkesztése

en: Edit All
hu: Összes szerkesztése

en: Toggle Actions
hu: Műveletek bekapcsolása

en: Revision from %revision-date has been deleted.
hu: %revision-date dátumú változat törlése megtörtént.

en: Paragraphs settings
hu: Paragraphs modul beállításai

en: View unpublished paragraphs
hu: Rejtett bekezdések megtekintése

en: Users with this permission can view paragraphs that are unpublished
hu: Az ezzel a jogosultsággal rendelkező felhasználók megtekinthetik a rejtett bekezdéseket

en: Administer Paragraphs settings
hu: <em>Paragraphs</em> modul beállításainak adminisztrációja

en: Allow users with "View unpublished paragraphs" permission to see unpublished paragraphs.
hu: Lehetővé teszi a „Rejtett bekezdések megtekintése” jogosultsággal rendelkező felhasználók számára, hogy lássák a rejtett bekezdéseket.

en: Unlink from library
hu: Eltávolítás a könyvtárból

en: Promote to library
hu: Közzététel a könyvtárban

en: The user ID of the library item author.
hu: A könyvtárelem szerzőjének felhasználó azonosítója.

en: Provides a library for reusing paragraphs.
hu: Egy könyvtárat biztosít újrafelhasználható bekezdések számára.

en: Add library item
hu: Könyvtárelem hozzáadása

en: Paragraphs library item settings
hu: Bekezdéskönyvtár elem beállításai

en: Manage paragraphs library items.
hu: Bekezdéskönyvtár elemek kezelése.

en: Configure Paragraphs library item.
hu: Bekezdéskönyvtár elem beállítása

en: Administer Paragraphs library
hu: Bekezdéskönyvtár adminisztrációja

en: Allow to manage the library of re-usable paragraphs.
hu: Lehetővé teszi az újrafelhasználható bekezdések könyvtárának kezelését.

en: Paragraph relationship
hu: Bekezdés kapcsolat

en: Revisions for %label
hu: %label változatai

en: The time that the library item was created.
hu: A könyvtárelem létrehozásának ideje.

en: The time that the library item was last edited.
hu: A könyvtárelem utolsó szerkesztésének ideje.

en: Paragraphs library item
hu: Bekezdéskönyvtár elem

en: Paragraph %label has been created.
hu: %label bekezdés létrejött.

en: Paragraph %label has been updated.
hu: %label bekezdés frissítve.

en: The @library_item_field_label field cannot contain a @paragraphs_type_label paragraph, because the parent @paragraph_field_label field disallows it.
hu: @library_item_field_label nem tartalmazhat @paragraphs_type_label bekezdést, mivel a szülő @paragraph_field_label mező kizárja ezt.

en: Show unpublished Paragraphs
hu: Rejtett bekezdések mutatása

en: Allow users with "View unpublished paragraphs" permission to see unpublished Paragraphs.
hu: Lehetővé teszi a „Rejtett bekezdések megtekintése” jogosultsággal rendelkező felhasználók számára, hogy lássák a rejtett bekezdéseket.

en: Enable widget features
hu: Felületi elem lehetőségek engedélyezése

en: Collapse / Edit all
hu: Összezárás / Összes szerkesztése

en: Features: @features
hu: Lehetőségek: @features

en: The field_collection_item id
hu: A field_collection_item azonosító

en: The field_collection_item revision id
hu: A field_collection_item változat azonosító

en: The field_collection bundle
hu: A field_collection köteg

en: The field_collection field_name
hu: A field_collection field_name

en: Original field collection bundle/field_name
hu: Eredeti mezőcsoport köteg/field_name

en: Paragraph type machine name
hu: Bekezdéstípus programok által használt neve

en: Paragraph type label
hu: Bekezdéstípus címkéje

en: Paragraph type description
hu: Bekezdéstípus leírása

en: The paragraph_item id
hu: A paragraph_item azonosító

en: The paragraph_item revision id
hu: A paragraph_item változat azonosító

en: The paragraph bundle
hu: A bekezdés köteg

en: Paragraphs library items
hu: Bekezdéskönyvtár elemek

en: Available library items
hu: Rendelkezésre álló könyvtárelemek

en: Paragraphs library browser
hu: Bekezdéskönyvtár böngésző

en: No library items available.
hu: Nincsenek elérhető könyvtárelemek.

en: Delete existing Paragraph | Delete all @count existing Paragraphs
hu[0]: Létező bekezdés törlése
hu[1]: Összesen @count létező bekezdés törlése

en: Entity is successfully deleted. | All @count entities are successfully deleted.
hu[0]: Entitás sikeresen törölve.
hu[1]: Összesen @count entitás sikeresen törölve.

en: Closed mode threshold
hu: Lezárt mód küszöbértéke

en: Closed mode threshold: @mode_limit
hu: Lezárt mód küszöbértéke: @mode_limit
