Paragraphs (8.x-1.8) - en to hy translation catalogue (37 entries)

en: Images
hy: Նկարներ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Closed
hy: Փակված

en: List
hy: Ցանկ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Open
hy: Բաց

en: View
hy: Դիտել

en: Text
hy: Տեքստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Draft
hy: Սևագիր

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:

en: all languages
hy: բոլոր լեզուները

en: Weight for row @number
hy: Տողի քաշը @number
