Paragraphs admin (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Reset
ast: Reafitar

en: Parent
ast: Padre

en: Published
ast: Espublizáu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Authored on
ast: Autoría en
