Paragraphs admin (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Type
bg: Тип

en: Action
bg: Действие

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Parent
bg: Родител

en: Published
bg: Публикувано

en: Authored by
bg: Написано от

en: Authored on
bg: Написано на

en: Apply
bg: Търси
