Paragraphs admin (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
