Paragraphs admin (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Type
bs: Tip

en: Parent
bs: Roditelj

en: Published
bs: Objavljeno

en: Authored by
bs: Napisao

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Apply
bs: Primjeni
