Paragraphs admin (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Type
hi: प्रकार

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Parent
hi: मूल जनक

en: ID
hi: आईडी

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
