Paragraphs admin (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Action
sk: Akcia

en: Parent
sk: Nadradený

en: Published
sk: Zverejnené

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
