Paragraphs admin (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Action
te: చర్య

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
