Paragraphs admin (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: delete
tr: sil

en: Type
tr: Tip

en: Action
tr: Eylem

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Parent
tr: Üst öge

en: Published
tr: Yayında

en: Authored by
tr: Yazan

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
