Paragraphs admin (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Action
el: Ενέργεια

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Parent
el: Γονέας

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
